Majstrovstvá žiakov stredných škôl v zjazdovom lyžovaní a snoubordingu 2016

Už po piatykrát sa konali Majstrovstvá žiakov stredných škôl v zjazdovom lyžovaní a snoubordingu. Súťaž sa konala dňa 3. februára 2016 v Ski centrum Kubínska Hoľa. Pod záštitou predsedu Žilinského samosprávneho kraja nastúpilo na svah 171 žiakov z 36 škôl na území Žilinskej župy, medzi nimi aj zástupcovia našej školy. O tom, že našu školu úspešne reprezentovali, svedčia aj dosiahnuté výsledky:

Jana Dudová (oktáva) - víťazka v kategórii starších dorasteniek (lyže)

Viktória Dočekalová (kvinta) - víťazka v kategórii mladších dorasteniek (lyže)

Soňa Lorenčíková (kvarta) - 3. miesto v kategórii mladších dorasteniek (lyže)

Tomáš Košík (I. B) - víťaz v kategórii mladších dorastencov, ktorý zároveň získal aj putovný pohár ako súťažiaci s najrýchlejším časom.

Srdečne blahoželáme!

viac na tomto mieste

kompletné výsledky

 

Additional information