Župná kalokagatia 2017

Dňa 13.6. 2017 sa naši študenti Andrea JURGOŠOVÁ (septima), Michaela KUBÍKOVÁ (septima), Adrián KŇAZOVICKÝ (III. A), Michal MATEJKA (III. A) a Patrik JAMBRICH (III. A) zúčastnili na športovo-vedomostnej súťaži žiakov stredných škôl: „ŽUPNÁ KALOKAGATIA 2017.“
Študenti plnili na stanovištiach rôzne úlohy z oblasti topografie, protipožiarnej ochrany, zdravotnej prípravy, BOZP a PIO. Odpovedali na otázky z histórie, geografie, ekonomiky, športu, dopravy, práva a anglického jazyka.
Študenti obsadili 6.miesto v regionálnom kole.
Srdečne im gratulujeme.

 • IMG_20170613_093702
 • IMG_20170613_113858

Slávik Slovenska 2017 - okresné kolo

V piatok 19. mája sa uskutočnilo okresné kolo speváckej súťaže Slávik Slovenska 2017. Našu školu tam prezentovali žiačky zo sekundy - Linda Krnáčová a Barbora Hrnčiarová a z prímy - Danka Droppová. Ako to už býva, každá speváčka predviedla dve piesne - jednu so sprievodom hudobného nástroja a druhú bez. Niektoré súťažiace si so sebou priviedli akordeonistov, huslistov, ale väčšinou im sprievod robili na klavíri ich pani učiteľky. Naše dievčatá doprevádzal na klavíri M. Bohuš z II. B. Na súťaži zazneli piesne ako Kapura, kapura, Išli dievky ľan trhať, Páslo dievča pávy a mnohé iné. Aj napriek slušným speváckym výkonom sa nepodarilo dievčatám umiestniť. Ďalšiu šancu dostanú o rok. Budeme im držať palce!

 • 1-20170519_collage
 • 2-20170519_105633
Michal Bohuš, predseda Žiackej školskej rady

Naše družstvá úspešné v súťažiach prvej pomoci

Výhru v regionálnom kole súťaže družstiev mladých zdravotníkov si 2. 5. 2017 suverénne vybojovali: Dominik Palkovič (kvarta), Silvia Bebková (kvarta), Simona Matejková (kvarta), Stanislava Kramorišová (kvarta), Sara Grajková (tercia) a Adriana Lepišová (tercia).V okolí Námestia Osloboditeľov v Liptovskom Mikuláši boli rozmiestnené stanoviská s reálne vyzerajúcimi poraneniami. Samozrejme, usporiadatelia preverili naše zručnosti aj v kardiopulmonálnej resuscitácii a teoretických poznatkoch. So všetkými súťažnými úlohami si náš tím vďaka pravidelnej a dôslednej príprave a skúsenostiam p. p. Hujíkovej hravo poradil.

 • Obrazok288

Dňa 9.5.2017 sa regionálnej súťaže Družstiev prvej pomoci zúčastnili žiačky 1.A triedy: Bucová Andrea, Kaločayová Hana, Krupová Ema, Mikulová Katarína, Smrtníková Petra a Valová Katarína. Vo veľkej konkurencii ostatných stredných škôl a aj dvoch družstiev zo strednej zdravotníckej školy obsadili pekné 4. miesto.

 

Ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy!

Chemická olympiáda kategória D

Dňa 27. 4. 2017 sa v Gymnáziu M. M. Hodžu v Liptovskom Mikuláši uskutočnil 53. ročník krajského kola Chemickej olympiády kategórie D. Chemickej olympiády sa zúčastnilo 25 študentov z 16 ZŠ a 3 gymnázií. Všetci študenti boli úspešní riešitelia, ale tí najlepší boli v poradí:

 1. Maroš Matula – ZŠ s MŠ Lúčky
 2. Matúš Grieš – ZŠ s MŠ Demänovská ulica Liptovský Mikuláš
 3. Martina Chabadová – Katolícka ZŠ s MŠ A. Bernoláka Martin

Všetkým študentom srdečne blahoželajú organizátori súťaže.

 • DSC_0062-1
 • DSC_0079-4
 • DSC_0087-6
 • DSC_0123-10

Z olympiády s medailami

Minulý týždeň vo štvrtok a piatok sa v Trnave a jej okolí uskutočnila olympiáda stredoškolákov pod názvom Gaudeamus igitur. Našu školu reprezentovali študenti v atletike a volejbale. Naši športovci podali veľmi dobré výkony, ktoré sa odzrkadlili aj na ich umiestneniach.

V behu na 100 metrov získala Petra Močáryová 2. miesto a v behu na 200 metrov 3. miestoRomana Ošková sa v skoku do diaľky umiestnila na 3. mieste s dĺžkou 528 cm, čím vytvorila nový školský rekord. V štafete 4 x 100 m získali dievčatá striebornú medailu v zložení: Petra Močáryová, Romana Ošková, Romana Králiková a Michaela Nahálková. Aj švédska štafeta si zaslúžila striebornú medailu (400 m – Michal Kubovčík, 300 m – Michaela Nahálková, 200 m – Peter Hutník, 100 m – Romana Ošková). Vo vrhu guľou Tibor Grešo obsadil 5. priečku a rovnako sa umiestnila Králiková v skoku do výšky. V behu na 400 metrov skončila Nahálková na 6. mieste.

Volejbalisti sa oproti minulému roku posunuli o dve priečky vyššie a vybojovali celkovo 6. miesto v zostave: Marek Machovec, Zdenek Král, Michal Bohuš (II. B), Dávid Kučkovský (II. A), Andrej Gažo, Matej Mrázik (III. B), Adam Buvala (IV. B) a Tomáš Lizúch (IV. A). Ďakujeme aj volejbalovému klubu Rachmaninka LM za prípravné zápasy.

Všetkým našim reprezentantom gratulujeme!

Michal Bohuš, predseda Žiackej školskej rady

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Majstrovstvá Žilinského kraja v atletike stredných škôl 2017

Dňa 4. 5. 2017 sa v Martine konalo krajské kolo v atletike stredných škôl, na ktorom malo naše gymnázium viacnásobné zastúpenie. Napriek nepriaznivému počasiu sa našim atlétom výnimočne darilo. Preteky odštartoval beh na 100 metrov, v ktorom naša študentka Petra Močáryová zvíťazila s časom 12,7 s čím si zabezpečila postup na celoštátne kolo.  Následne vyhrala aj beh na 200 m s časom 28,0 s. Beh na 200 m chlapcov vyhral aj Peter Hutník s časom 23,9 s .V skoku do diaľky sa Andrej Tekel vydareným tretím pokusom (563 cm) dostal na krásne tretie miesto. V tej istej disciplíne si Romana Ošková vybojovala prvé miesto so skokom dlhým 514 cm, ktorým prekonala aj doterajší školský rekord. V behu na 400 m v kategórii dievčat zvíťazila Michaela Nahaálková s časom 1,06 min. a v kategórii chlapcov sa Juraj Kozák umiestnil na treťom mieste s časom 59,6 s. Roland Hric sa v behu na 3000 m umiestnil taktiež na treťom mieste s vynikajúcim časom 10,03 min. V behu na 800 metrov Michal Kubovčík obsadil piate miesto s časom 2,07 min. a v kategórii dievčat Dominika Kramorišová aj napriek nečakanému pádu tesne pred cieľovou čiarou získala štvrté miesto s časom 2,55 min. Tibor Grešo si domov odniesol dve prvenstvá, a to z vrhu guľou (12,28 m) a dominoval tiež aj v hode oštepom (37,62 m). Tereza Maťková v behu na 1500 m dobehla na štvrtom mieste s časom 6,56 min. V skoku do výšky si Matúš Galba vyskákal druhé miesto s novým osobným rekordom 168 cm a Romane Králikovej zaručil vydarený skok na výške 145 cm prvé miesto.  V štafetách 4 x 100 m mali obe naše družstvá úspech. Chlapčenské družstvo v zložení Kozák, Tekel, Hric a Galba a takisto aj dievčenské družstvo v zložení Močáryová, Nahálková, Králiková a Ošková vyhrali. Postupovou štafetou však bola švédska štafeta mix (400 m – Kubovčík, 300 m – Nahálková, 200 m – Hutník, 100 m – Ošková), v ktorej naši študenti dramatickým spôsobom zvíťazili s časom 2,16 min.

Všetkým našim študentom srdečne gratulujeme a víťazom jednotlivých disciplín spoločne so švédskou štafetou prajeme veľa úspechov na Majstrovstvách Slovenska v atletike stredných škôl, ktoré sa uskutočnia už budúci týždeň 11. 5. 2017 v Trnave.

výsledková listina

 • 1Hutnik
 • 1Kralikova
 • 1Mocaryova
 • 1Mocaryova2
 • 1Oskova
 • 1stafetachlapci
 • 1stafetadievcata
 • 1svedskastafeta
 • 1svedskastafeta2
 • 2Galba
 • 2Greso
 • 2Greso2
 • 3Hric
 • 3Kozak
 • 3Tekel

Študenti roztočili svoje mozgové závity

 

Dňa 26. apríla 2017 sa žiaci našej školy: Martin ČAJKA (kvarta)Rebeka ŠKÁCHOVÁ (sekunda) zúčastnili regionálneho kola IQ OLYMPIÁDY na Úrade Žilinského samosprávneho kraja. Organizátorom súťaže je MENSA Slovensko a regionálne kolo sa konalo pod záštitou predsedu ŽSK Juraja Blanára. Postúpilo naň 80 najúspešnejších žiakov zo školských kôl (maximálne dvaja z jednej školy) Žilinského, Banskobystrického a Trenčianskeho kraja. Martinovi ČAJKOVI sa podarilo dostať medzi 20 postupujúcich na celoštátne finále, ktoré sa bude konať 15. mája 2017 na Oravskom hrade.

Všetkým zapojeným žiakom blahoželáme za pekné výsledky, ktoré dosiahli v školskom kole (škoda, že mohli postúpiť len dvaja zo školy:( )! Martinovi budeme držať palce!

IQ olympiáda je súťaž určená pre žiakov 5. – 9. ročníkov základných škôl a prvého stupňa osemročných gymnázií zameraná na vyhľadávanie intelektovo nadaných detí. Primárnym cieľom IQ olympiády je preverenie schopnosti logicky uvažovať, spoznanie pamäťových schopností žiakov, samostatného vyvodenia logického úsudku či schopnosti rýchleho uvažovania. V neposlednom rade umožňuje IQ olympiáda svojim riešiteľom využiť vlastnú kreativitu pri riešení súťažného zadania. Celkom sa do súťaže zapojilo 10929 riešiteľov.

Predmetová komisia matematiky

 • 20170426_081455
 • 20170426_090932
 • 20170426_123720
 • IQV2
 • image2

 

Volejbalisti idú opäť na majstrovstvá

Včera 11. apríla sa uskutočnilo krajské kolo žiakov stredných škôl vo volejbale. Naši chalani sa umiestnili na prvom mieste, a tak opäť postupujú na majstrovstvá Slovenska, ktoré sa uskutočnia 11. až 12. mája v Trnave a jej okolí v rámci Olympiády stredoškolákov SR. Naše družstvo v zostave: Michal Bohuš, Zdenek Král, Marek Machovec, Dávid Kučkovský, Adam Buvala, Tomáš Lizúch, Matej Mrázik a Tomáš Kasanický (na fotke zľava doprava) pod vedením p. p. Žuffu zvíťazilo vo všetkých štyroch zápasoch turnaja krajského kola.

Majstrovstiev sa zúčastnia aj tímy zostavené z hráčov, ktorí hrajú juniorskú extraligu, čo pre náš tím predstavuje značne náročného súpera. To však neznamená, že sa nemôže umiestniť. 
Chalanom budeme držať palce!

Michal Bohuš, predseda Žiackej školskej rady

 • 20170411_144433
 

Študenti zvíťazili v Stredoškolskom brannom súboji - 7. apríla 2017

Dňa 7. apríla 2017 sa skupina žiakov tretieho ročníka zúčastnila súťaže „Stredoškolský branný súboj“, ktorú zorganizovalo Ministerstvo obrany Slovenskej republiky. Súťaž okrem fyzickej zdatnosti súťažiacich preverila aj ich vytrvalosť, topografické znalosti, strelecké schopnosti, vedomosti z oblasti histórie armády SR a schopnosť podať základnú zdravotnú pomoc zranenému či zorientovať sa v zadymenom priestore. Organizátori pripravili súťaž do najmenších detailov, dokonca aj upršané a studené počasie evokovalo zážitok ozajstného vojenského výcviku.
V konkurencii škôl Žilinského kraja sa našim chlapcom darilo. Premožiteľa nenašli na zdravotníckom ani topografickom stanovišti. Výborný výsledok si odniesli aj zo súčtu disciplín, ktoré boli zamerané na ich fyzickú zdatnosť a vytrvalosť. Nedali sa zahanbiť ani pri streľbe z krátkej i dlhej zbrane a ani pri vedomostnom teste.
Chlapci si zo súťaže odniesli celkovo prvé miesto, k čomu im gratulujeme. Popri rôznych spomienkových predmetoch získali aj hlavnú cenu súťaže – možnosť zúčastniť sa začiatkom júla na skutočnom vojenskom výcviku v armádnom zariadení Lešť. Získať hmotnú cenu je síce príjemné, ale získať zážitok je oveľa trvácnejšie.
Ešte raz chceme našim súťažiacim úprimne zablahoželať. Súťaže sa zúčastnili: Ján Revaj z III. B, Patrik Jambrich, Adrián Kňazovický, Michal Bartoš a Peter Hutník z III. A. Poďakovanie patrí aj ich povzbudzujúcim spolužiakom, ktorí spolu s nimi celý deň absolvovali: Adam Husák, Tomáš Slaný a Samuel Babic z III. A.

Nikola Salvová - víťazka súťaže Moja Európa 2017

Katedra politológie Filozofickej fakulty Katolíckej univerzity v Ružomberku pripravila pre študentov 3. a 4. ročníkov stredných škôl súťaž v písaní esejí s názvom Moja Európa.

Súťaže sa zúčastnilo spolu 50 študentov z rôznych škôl. Naše gymnázium reprezentovali: Nikola Salvová (III.A), Ján Revaj, Tomáš Kasanický a Michal Uličný (všetci III.B). Mimoriadne úspešne si počínala Nikola Salvová, ktorá s celkovým počtom 96 bodov v tejto súťaži zvíťazila. Jej práca je publikovaná aj na webovej stránke Katolíckej univerzity.

 1. miesto: Nikola Salvová, Gymnázium M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš, počet bodov: 96

 2. miesto: Anna Mária Kubincová, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského Zborojničná 3 Košice, počet bodov: 95

 3. miesto: Martin Repka, Bilingválne gymnázium Milana Hodžu Sučany, počet bodov: 94

Víťazka spolu so svojou vyučujúcou získala trojdňový poznávací zájazd do Európskeho parlamentu v Štrasburgu, ktorý do súťaže venoval europoslanec Miroslav Mikolášik.

Text víťaznej eseje bol publikovaný na webovej stránke univerzity.

Súťažiaci si mohli vybrať jeden z troch nasledujúcich výrokov ako východiskovú tému svojho textu:

Téma č. 1

„Súčasná Európa a zároveň každá z európskych krajín si musí v určitom zmysle inštinktívne uvedomovať vzájomnú závislosť, musí žiť a pracovať v novom ovzduší dôvery a mať vôľu maximálne prispieť do spoločenstva tým, čo je cenné, v súlade so svojim vlastným talentom. Len takto sa Európa, Západ, bude môcť ochrániť pred nepriateľskými koalíciami, ktoré ohrozujú jej civilizáciu.“ (Robert Schuman)

 Téma č. 2

„Zdá sa, akoby veľké ideály, ktoré oživovali Európu, stratili atraktívnu silu, v prospech byrokratickej technokracie jej inštitúcií. Dozrel čas zanechať predstavu Európy prestrašnej a zahľadenej do seba a stimulovať a rozvíjať Európu protagonistku, nositeľku vedy, umenia, hudby, ľudských hodnôt a tiež viery. Európu, ktorá kontempluje nebo a sleduje ideály. Európu, ktorá kontempluje nebo a ide za ideálmi. Európu, ktorá hľadí na človeka, bráni ho a stará sa oň. Európu, ktorá kráča po zemi istá a pevná, vzácny vzťažný bod pre celé ľudstvo!“ (pápež František)

 Téma č. 3

„Sťažujeme sa, že Európa spravila malé pokroky, no keď sa pozrieme na dejiny, na veľké zjednocujúce hnutia 19. storočia – Nemecko, Taliansko, Spojené štáty – zistíme, že všetky tieto krajiny sa zjednotili až po veľkých vojnách. No nám sa to podarilo dosiahnuť bez vojen, vojny sme nechali za sebou. Tým sa však vysvetľuje aj to, prečo sa tempo spomalilo: vlastenectvo je vec emócií.“ (Karel Schwarzenberg)

Nike srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy!

 

 

 

Krajské kolo SOČ 2017

Dňa 4. apríla 2017 sa konalo v Spojenej škole v Kysuckom Novom Meste krajské kolo SOČ. Našu školu úspešne reprezentoval Ondrej Jaňák z III.B, ktorý so svojou prácou v kategórii 05 Životné prostredie, geografia, geológia získal 2. miesto a zároveň postup do celoštátneho kola SOČ.

                                                                                       
Gratulujeme!

Šachový turnaj o Cenu riaditeľa ŽSK 2017

Už po deviaty raz sa stretli v Žiline zástupcovia všetkých inštitúcií (škôl a zariadení), ktoré sú v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja, aby si zmerali svoje sily v bleskovom šachu. Záujem o tento turnaj z roka na rok narastá, a preto sa ho mohli zúčastniť maximálne dvaja zástupcovia za inštitúciu. Dokopy súťažilo vyše 80 šachistov, ktorí v 9 kolách predvádzali svoje šachové umenie. Našu školu mimoriadne úspešne opäť reprezentoval Adam Ďurica (tercia). V hodnotení regiónu Liptov obsadil výborné 3. miesto, vďaka čomu mu v absolútnom poradí patrí 9. priečka.

Srdečne blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy!

výsledky (absolútne poradie)

 • DSC01855
 • DSC01856
 • DSC01857
 • DSC01859
 • DSC01862
 • DSC01863
 • DSC01864
 • DSC01866
 • DSC01870

Okresné kolo SOČ 2017

Dňa 21.3.2017 sa v priestoroch Strednej odbornej školy elektrotechnickej v Liptovskom Hrádku konalo okresné kolo 39. ročníka Stredoškolskej odbornej činnosti. Na súťaži našu školu v troch odboroch úspešne reprezentovali títo žiaci:

odbor 01 Problematika voľného času:

1. miesto Ivana Perdeková, III.B - postup na krajské kolo

odbor 05 Životné prostredie, geografia, geológia:

1. miesto Ondrej Jaňák, III.B - postup na krajské kolo

odbor 12 Elektrotechnika a hardware:

2. miesto Filip Geib, septima - postup na krajské kolo

3. miesto Ján Lizúch, septima

Gratulujeme k výbornému umiestneniu!                                                                       

 

Školské kolo Hviezdoslavovho Kubína 2017

Dňa 20.3.2017 sa v priestoroch tabletovej učebne uskutočnilo školské kolo Hviezdoslavovho Kubína. Žiaci súťažili v prednese poézie a prózy v troch kategóriách.

Víťazi jednotlivých kategórií nás budú reprezentovať v dňoch 3. a 4. apríla 2017 na obvodnom kole Hviezdoslavho Kubína v priestoroch Centra voľného času v Liptovskom Mikuláši.

Všetkým súťažiacim ďakujeme za vynikajúce prednesy.                                                                                              MZ VO JK - sekcia slovenský jazyk a literatúra

Výsledková listina:

II. kategória - próza:

 1. Veronika Laheye - príma
 2. Adam Droppa - príma   

II. kategória - poézia:

 1. Soňa Žišková - príma
 2. Lucia Polečová, Karin Hrošová - príma
 3. Danka Droppová - príma

III. kategória - próza:

 1. Marek Laheye - tercia, Eva Forgáčová - kvarta
 2. Cyntia Janťáková - tercia
 3. Matej Droppa - sekunda

III. kategória - poézia:

 1. Linda Krnáčová - sekunda
 2. Adriana Lepišová, Sara Grajková - tercia
 3. Matej Stehlík - sekunda, Adam Marko - tercia

IV. kategória - próza:

 1. Adrián Kňazovický - III.A
 2. Matej Droppa - II.B
 3. Kristína Hrnčiarová - I.A

IV. kategória - poézia:

 1. Zuzana Dyrčíková - IV.A, Daniel Rychlý - I.A
 2. Michal Uličný - III.B
 3. Simona Matejková I.A, Katarína Valová I.A, Katarína Húleková - I.B

 

                                                     

Okresné kolo Dejepisnej olympiády - 14. februára 2017

14. februára 2017 sa v Mestskom úrade v Liptovskom Mikuláši uskutočnilo okresné kolo Dejepisnej olympiády. Našu školu úspešne reprezentovali:

Kategória C:  1.miesto Dominik Palkovič (kvarta) - postupuje na krajské kolo

Kategória E:  1. miesto Matej Droppa (sekunda) - postupuje na krajské kolo

                   3. miesto Matej Stehlík (sekunda)

Kategória F: 4. miesto Sofia Lacová (príma)

                  5. miesto Adam Droppa (príma)

Gratulujeme! PK DEJ

Maturita v knižnici - 16. februára 2017

Dňa 16. februára 2017 sa v Liptovskej knižnici G. F. Belopotockého v Liptovskom Mikuláši uskutočnil 12. ročník súťažného kvízu Maturita v knižnici. Naše študentky Zuzana Dyrčíková zo IV. A a Anna Brisudová zo IV. B sa umiestnili na 1. mieste. Súťažného kvízu sa zúčastnilo 11 družstiev zo 6 stredných škôl.

Gratulujeme!  PK SJL

 • P2100017

 

Naši lyžiari opäť víťazili - 2. 2. 2017

Dňa 2. februára 2017 sa v lyžiarskom stredisku Jasenská dolina konali lyžiarske preteky Majstrovstvá žiakov stredných škôl. Našu školu reprezentovali Soňa Lorenčíková (kvinta), Tereza Antolová (I.B), Martina Antošková (septima), Viktória Dočekalová (sexta), Filip Geib (septima) a Tomáš Košík (II.B). Po minuloročnom celkovom víťazstve svoj triumf zopakoval a putovný pohár späť do našej školy priniesol Tomáš Košík. Darilo sa aj ostatným pretekárom, ktorí vo svojich kategóriách taktiež obsadili medailové pozície.

Gratulujeme!!!

viac na stránke www.regionzilina.sk

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Školské kolo Olympiády v anglickom jazyku (OAJ) - 23. 11. 2016

Dňa 23. novembra 2016 sa na našej škole konalo školské kolo OAJ, ktorého sa zúčastnilo 40 žiakov v 4 kategóriách: 1A, 1B, 2A a 2B. Do okresného kola postúpili víťazi jednotlivých kategórií.

Umiestnenie žiakov v školskom kole OAJ:

Kategória 1A:

1. miesto: Oliver Parajka (se)

2. miesto: Barbora Hrnčiarová (se)

3. miesto: Marek Považský (se)

Kategória 1B:

1. miesto: Dominik Palkovič (kt)

2. miesto: Samuel Belluš (te)

3. miesto: Marek Laheye (te)

Kategória 2A:

1. miesto: Veronika Kerekesová (st)

2. miesto: Samuel Smerčiak (kv), Dominik Parajka (II.B)

3. miesto: Paula Bubniaková (st)

Kategória 2B:

1. miesto: Denisa Mikulášová (IV.A)

2. miesto: Martin Štulrajter (III.A)

3. miesto: Michal Bartoš (III.A)

Všetci žiaci, ktorí sa umiestnili na jednom z troch miest boli vyhlásení v školskom rozhlase a v piatok 25.novembra 2016 im boli cez veľkú prestávku v ELC za prítomnosti vyučujúcich ANJ odovzdané pekné tematické diplomy a ceny.


Všetkým úspešným účastníkom OAJ srdečne blahoželáme!

Vianočná latka 2016

Predvianočné obdobie je už po siedmy raz spojené so súťažou v skoku do výšky Vianočná latka, ktorú organizuje Centrum voľného času v Lipt. Mikuláši.  Je určená žiakom ZŠ aj SŠ v Lipt. Mikuláši. V stredu 14.12.2016 sa skokani do výšky stretli v telocvični ZŠ J. Kráľa. Našu školu úspešne prezentovali Romana Králiková, Romana Ošková (obe sexta) a Petra Urbanovská (kvinta)

 • 1
 • 2

Sárova Bystrica - celoštátne kolo - 24. - 25. 11. 2016

V dňoch 24. - 25. novembra 2016 sa konalo celoštátne kolo Sárovej Bystrice - súťaže mladých moderátorov - redaktorov. Zúčastnila sa ho Anna Brisudová zo IV.B, ktorej odborná porota udelila 3. miesto v II. kategórii (od 19 do 25 rokov).

Srdečne blahoželáme!

 • SarovaBystrica
 • SarovaBystrica2

Additional information