Školský rok 2017/18

Volejbalisti tento rok nepôjdu na majstrovstvá

Vo štvrtok 12. apríla 2018 sa naši volejbalisti zúčastnili krajského kola vo volejbale žiakov stredných škôl. Zo štyroch zápasov prvé dva prehrali, a tak sa neumiestnili na prvom mieste. Tento rok nebudú reprezentovať našu školu na majstrovstvách Slovenska tak, ako predošlé dva roky.

Ak umiestnenie chalanov považujeme za neúspech, môžeme polemizovať nad rôznymi príčinami. Jeden z hráčov sa vyjadril: "Volejbal je kolektívny šport. Pokiaľ nefunguje kolektív, nefunguje volejbal."

Tak či onak, chalani v zložení Zdenek Král (III. B), Michal Bohuš (III. B), Andrej Gažo (IV. B)Marek Machovec (III. B)Dávid Kučkovský (III. A), Ondrej Gerec (II. A), Matej Mrázik (IV. B)Tomáš Kasanický (IV. B) si vybojovali obstojné 3. miesto.

Taktiež chceme poďakovať Volejbalovému klubu Rachmaninka, ktorý našim hráčom už po tretí rok umožnil zatrénovať si proti profesionálnejším volejbalistom.

Volejbalistom gratulujeme!

Michal Bohuš, predseda Žiackej školskej rady

  • 20180412_151051

Additional information