Členovia

2018/2019

Predseda: Romana Romančíková (Septima)

Podpredseda: Sarah Kováčiková (II. A)

Trieda:

Zástupca: Náhradník:
Prima Michal Trnečka -
Sekunda Karolína Kubová Sabina Macková
Tercia Karin Hrošová Sofia Lacová
Kvarta Lukáš Hladký Nikola Majková
Kvinta Cyntia Janťáková Marek Laheye
Sexta Natália Kalinayová -
Septima Romana Romančíková Viktória Palovičová
Oktáva Michal Kubovčík -
I. A Karolína Frianová Michal Turčaník
I. B Melánia Göcsová Laura Štepitová
II. A Sarah Kováčiková -
II. B Peter Skusil -
III. A Katarína Mikulová Simona Tylková
III. B Katarína Húleková Jakub Didek
IV. A Dávid Kučkovský -
IV. B Lucia Jurkuliaková Michal Bohuš

 

2017/2018

Predseda: Michal Bohuš (III. B)

Podpredseda: Lucia Jurkuliaková (III. B)

Trieda: Zástupca: Náhradník:
Prima Damián Beňo Tereza Iris Tarabová
Sekunda Adam Droppa Karin Hrošová
Tercia Matej Droppa Linda Krnáčová
Kvarta Cyntia Janťáková Marek Laheye
Kvinta Natália Kalinayová Simona Matejková
Sexta Viktória Palovičová Romana Romančíková
Septima Veronika Kerekesová Radovan Toček
Oktáva Maximilián Molnár -
I. A Sarah Kováčiková Jakub Machovec
I. B Peter Skusil Andrej Šintaj
II. A Katarína Mikulová Simona Tylková
II. B Jakub Didek Katarína Húleková
III. A Dávid Kučkovský Jaroslav Kačmarčík
III. B Lucia Jurkuliaková Barbora Vítková
IV. A Alexandra Ostrowska Andrea Čabajová
IV. B Pavla Hricová -

 

2016/2017

Predseda: Michal Bohuš (II. B)

Podpredseda: Lucia Jurkuliaková (II. B)

Trieda: Zástupca: Náhradník:
Prima Adam Droppa Karin Hrošová
Sekunda Lukáš Hladký Katarína Gonšenicová
Tercia Marek Laheye Cyntia Janťáková
Kvarta Simona Matejková Natália Kalinayová
Kvinta Viktória Palovičová Romana Romančíková
Sexta Natália Pašková Matúš Prokop
Septima Andrea Jurgošová Lenka Harichová
I. A Zuzana Pavelicová Katarína Mikulová
I. B Jakub Didek Katarína Húleková
II. A Dávid Kučkovský Jaroslav Kačmarčík
II. B Lucia Jurkuliaková Barbora Vítková
III. A Alexandra Ostrowska Andrea Čabajová
III. B Pavla Hricová Klaudia Baranovičová
IV. A Bronislava Piovarčiová Zuzana Dyrčíková
IV. B Juraj Kozák Bronislava Dorušincová

2015/2016

Predseda: Juraj Kozák (III. B)

Podpredseda: ? (?)

Trieda:

Zástupca: Náhradník:
Prima Katarína Gonšenicová -
Sekunda Cyntia Janťáková Marek Laheye
Tercia Simona Matejková Dominik Palkovič
Kvarta Romana Romančíková Viktória Palovičová
Kvinta Natália Pašková Matúš Prokop
Sexta Andrea Jurgošová Daniel Zvara
Oktáva Jakub Ábel -
I. A Dávid Kučkovský Paulína Lištiaková
I. B Michal Bohuš Marek Machovec
II. A Samuel Babic Michal Bartoš
II. B Pavla Hricová Klaudia Baranovičová
III. A Zuzana Dyrčíková Bronislava Piovarčiová
III. B Juraj Kozák Bronislava Dorušincová
IV. A Barbora Balážová Hana Lešťanová
IV. B Lea Krišandová Jana Cedzová
IV. C Matej Král Juraj Rakučiak