Vybíjaná dievčat - 9. a 10. mája 2018

V stredu 9. 5. 2018 sa v priestoroch ZŠ a MŠ Demänovská ulica uskutočnilo obvodné kolo vo vybíjanej, na ktorom našu školu pod vedením p. profesorky Miriam Oškovej reprezentovali: Natália Ďuricová, Natália Jírovcová, Rebecca Gerecová, Karolína Kubová, Ema Nahálková (z prímy) a Tereza Šimonová, Soňa Žišková, Ema Marková, Lucia Martišová, Sofia Lacová, Sofia Kráľová, Karin Hrošová (zo sekundy). Dievčatá vyhrali zápasy proti ZŠ Partizánska Ľupča, ZŠ a MŠ Demänovská ulica, ale aj proti ZŠ Kvačany a úspešne sa kvalifikovali na okresné kolo.

Okresné kolo sa konalo vo štvrtok 10. 5. 2018 sa na ZŠ Janka Kráľa. Našu školu reprezentovali dievčatá v rovnakej zostave ako v obvodnom kole. Prvý zápas remizovali proti domácej škole ZŠ Janka Kráľa, druhý zápas vyhrali proti ZŠ Hybe a posledný zápas prehrali proti Československej brigáde. So súčtom bodov skončili na treťom mieste. S výsledkom boli dievčatá spokojné.

A my im gratulujeme :-)

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://gymlm.sk/images/Web/foto17-18/Vybijana

Additional information