Stretnutie generácií - 30. júna 2018

V sobotu 30. júna 2018 sa po rozdaní vysvedčení a rozlúčke so školským rokom ešte raz otvorili brány našej školy všetkým žiakom, učiteľom, absolventom aj bývalým učiteľom.

V rámci osláv storočnice školy sa tu stretli naozaj všetky generácie ľudí, ktorí majú čosi spoločné s Gymnáziom M. M. Hodžu. Strávili sme spolu príjemnú slnečnú sobotu pri stretnutiach, prehliadkach školy, volejbale, guláši, hrách a rozhovoroch o minulosti a súčasnosti školy. 

Fotografie z tejto vydarenej akcie si môžete pozrieť kliknutím na "Čítať ďalej".

Čítať ďalej: Stretnutie generácií - 30. júna 2018

Úradné hodiny počas letných prázdnin 2018

Počas letných prázdnin bude budova školy zatvorená.
       
Úradné hodiny :
* 2. - 6. júla 2018 od 8:00 – 14:00 hod.
* 27. – 31. augusta 2018 od 8:00 – 14:00  hod.
* každý pondelok od 9:00 – 13:30 hod.

Informácie na telefóne :
0918 891 908 – sekretariát                                         
0905 636 965                                             
0905 637 012 – ekonomické odd.                           
0905 637 016 – ekonomické odd, mzdové odd.

Zber plastových vrchnáčikov

V rámci projektu Školy, ktoré menia svet sme zorganizovali a v týchto dňoch ukončili zbierku plastových vrchnáčikov pre malú Sofinku. Rodičia bojujú o zlepšenie jej zdravotného stavu rôznymi rehabilitačnými cvičeniami a zdravotnými pobytmi v zariadeniach pod dozorom špecialistov. Aj my sme sa rozhodli pomôcť získať peniaze na podporu jej zdravia tým, že nebudeme ľahostajní. A to zberom plastových vrchnáčikov.
Toľkoto sa nám podarilo nazbierať. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili.

  • 20180628_080737

Noc v škole

Z piatka 15.6. na sobotu 16.6. 2018 sa najmladšie hlavičky nášho gymnázia bujaro zabávali až do skorých ranných hodín, a to dokonca v priestoroch školy!

Ako je to už u nás zvykom, na konci každého úmorného šk. roka si primáni spolu s pedagogickým dozorom a sextou vyskúšali prespať v gigantickej budove nášho gymnázia. Aj táto noc v škole sa, ako aj jej predchodkyne, niesla v konkrétnej tematike. Tradičného a veľmi obľúbeného Harryho Pottera vystriedala akčnejšia téma – Zombie apokalypsa. Program bol, ako inak, plný veľmi netradičných súťaží, pohybu a smiechu aj napriek morbídnej téme. Zombies zožali veľký úspech u nejedného detského srdiečka. Otázkou ostáva, či si noc v škole užila viac príma alebo samotní organizátori...

Dorota Považská, sexta

Komentáre:

"Myslím, že nám program vyšiel podľa predstáv a všetci sme sa spoločne zabavili. Či už deti, alebo aj my ako organizátori."

Zuzka Haviarová, sexta 

"Spánok bol omnoho kvalitnejší vzhľadom na lepšiu pripravenosť a minuloročné skúsenosti, kedy absentovala deka, ale stále je čo vylepšovať."

Samo Smerčiak, sexta

"Myslím si, že tak, ako po minulé roky sa akcia vydarila bez vážnejších problémov. Ako vždy, program bol tematicky spracovaný a veríme, že všetci si ho náramne užili."

Simonka Hazuchová, sexta

"Detváky sa pri všetkých súťažiach snažili uchrániť si svoj život pred mozgožravými zombíkmi a sme veľmi šťastní, že to všetci prežili!"

 

Kika Scigeľová, sexta

"Najdôležitejšie bolo, že nám prialo pekné počasie, a tak sme si mohli zopár súťaží užiť aj na čerstvom vzduchu. Mali sme naozaj bohatý program a deti si za snahu odniesli pekné ceny."

Sonka Lorenčíková, sexta 

"Program bol super. Najviac sa mi páčila nočná hra."

žiak prímy

"Páčilo sa mi to, zabavila som sa, ale na ďalší deň som dospávala 4 hodiny. No tie fazule boli hnusné. Inak v pohode. Disciplíny boli super."

žiačka prímy

 "Noc v škole sa mi veľmi páčila. Hry boli  super, až na tie fazule. Najviac sa mi páčil ten začiatok s tými zombíkmi. Bolo to super. Diskotéka bola úžasná."

žiačka prímy

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podkategórie